Домой Видео Морський спецназ провів тренування на Тендрівській косі: яскраве відео

Морський спецназ провів тренування на Тендрівській косі: яскраве відео

За легендами на Тендрівській косі з античних часів тренувався епічний герой троянської війни Ахілл, який за однією із версій був уродженцем північного Причорномор’я, В сучасності на Тендрі проходять вишкіл бойові плавці 73 морського центру, говориться в повідомленні.

В найспекотнішу пору літа в найтяжчих умовах в дикій природі воїни ССО удосконалюють дії у водному середовищі та під водою, вивчають тактико-спеціальну, вогневу та інженерну підготовку.

Також лейтенанти-випускники всіх факультетів та напрямків 2019 та 2020-го року, що проходять службу в морському центрі залучаються на «лейтенантські збори», під час яких вдосконалюють навички та вміння.

Так як основним напрямком виконання завдань операторами 73-го є дії у водному середовищі, під час навчань на Тендрі основний напрямок підготовки — це плавання в різних умовах, зі зброєю та без, вихід у відкрите море на невизначену відстань, нічне орієнтування у воді, вихід на берег в складі групи та багато іншого.

Все це – важка, чоловіча робота, яка вимагає від воїнів максимальної віддачі.

1.
2:04

Як повідомляла група «ІС»,  морський спецназ ВМСУ провів водолазне тренування на глибині 60 м.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.