Морські піхотинці вчилися, як правильно евакуювати поранених з поля бою. ВІДЕО

-

Читайте также

Під час занять «штормові берети» відпрацьовували евакуацію пораненого з позиції в укриття, надання домедичної та першої медичної допомоги, а також подальшу евакуацію до пункту збору поранених та до медичного закладу, повідомляє прес-служба Міноборони.

Відповідно до легенди навчання, під час бою троє морпіхів отримали поранення різних ступенів важкості. Самостійно надати собі допомогу вони не могли, тож на їх порятунок вирушив медик підрозділу. Діставшись «300-ого», він одразу забирає з його рук зброю, аби уникнути непорозумінь з травмованою людиною у стресі. Перевіривши бійця на поранення, санінструктор зупиняє кровотечу та транспортує постраждалого до пункту сортування поранених.

Військовому надають першу медичну допомогу, стабілізують та готують до медевакуації. Саме такий алгоритм відпрацьовують бойові медики під час ротацій на схід, де їм часто доводиться застосовувати свої знання і вміння, проте, не зважаючи на досвід, вони регулярно тренуються діяти швидше та ефективніше.

«Золота година» – один з ключових термінів військової медицини, що означає час, за який пораненому бійцю необхідно надати кваліфіковану медичну допомогу і стабілізувати життєво важливі функції організму. Із кожною хвилиною, яка спливає, зменшується шанс постраждалого не тільки на ефективне лікування поранення, а і, власне, на виживання.

Нагадаємо, в зоні ООС пройшли навчання морської піхоти, на яких, за легендою, ворог намагався зайняти узбережжя та створити плацдарм для зосередження та подальшого просування своїх сил у глиб нашої території.

загрузка...

Свежее

Нові обстріли російських окупантів в зоні ООС, у ЗСУ є втрати

У четвер, 6 травня, російські окупанти вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників з...