Молоді пілоти на модернізованих МіГ-29 провели на Київщині повітряний бій. ВІДЕО

-

Читайте также

Випускники військових академій 2018-2019 років сіли за штурвали модернізованих «піксельних» винищувачів МіГ, аби у складі ескадрильї виконати непрості завдання, підготовлені начальником авіації ПвК «Центр». Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Наприклад, одна із пар має перехопити малорозмірну ціль, однак молодих пілотів очікує невеличкий сюрприз – у хмарах на них чекають «сушки» тощо.

Льотно-тактичне навчання на Київщині відбувалось в умовах максимально наближених до бойових, з урахуванням бойового досвіду.

#Повітряні_Сили #Авіація #МіГ-29

Пара за парою на смугу вирулюють піксельні МіГи. Лічені хвилини – і в небі ціла ескадрилья винищувачів!В кабінах – випускники 2018-2019 років! А завдання непрості. Наприклад одна із пар має перехопити малорозмірну ціль, однак начальник авіації ПвК "Центр" приготував молодим пілотам невеличкий сюрприз – у хмарах на них чекають "сушки".Льотно-тактичне навчання на Київщині відбувалось в умовах максимально наближених до бойових, з урахуванням бойового досвіду.Льотчики добре виконали свою роботу, усі умовні цілі перехоплено та знищено.Детальніше – у сюжеті служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces Повітряне командування "Центр"Fighter squadron in the air. Epic large scale air combat training was conducted above Kyiv region.12 fighter jets were airborned for various training missions during the squadron level large force engagement (LFE) tactical exercises.

Опубліковано Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces Неділя, 5 липня 2020 р.

Льотчики добре виконали свою роботу, усі умовні цілі перехоплено та знищено, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, що Сили спецоперацій вже мають авіаційну ескадрилью за стандартами НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Газовый пат Турции: битва за энергонезависимость и угроза стабильности

На прошлой неделе в Турции сообщили об обнаружении в Черном море еще одного газового месторождения, объемы которого оцениваются в...