Модернізований російський фрегат зганьбився невдалим пуском крилатої ракети. ВІДЕО

-

Читайте также

Фрегат «Маршал Шапошников» ВМФ Росії, що нещодавно завершив комплексну модернізацію на базі Центра судоремонту «Дальзавод» у Владивостоці, здійснив невдалий пуск крилатої ракети «Калибр» в рамках заводських випробувань на полігоні бойової підготовки. Про це інформує Мілітарний портал.

Цього тижня корабель офіційно увійшов до складу Тихоокеанського флоту ВМФ Росії.

Окрім пусків крилатих ракет комплексу «Калибр», фрегат провів артилерійські стрільби, пуски ракет по повітряним цілям, торпедам тощо.

В рамках модернізації, на додачу до протичовнових та систем протиповітряної оборони корабель отримав крилаті ракети «Калибр-НК» та протикорабельні Х-35 «Уран», а також нові артилерійські системи та радіоелектронне озброєння.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, тим часом в Україні розробляють уніфіковану ракету для ЗРК, вертольотів та кораблів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Як РПЦ спотворює історію на свій лад

На сайті Відділу зовнішньоцерковних зв’язків РПЦ з’явилась стаття, у якій ректор Київської православної богословської академії РПЦвУ і єпископ РПЦвУ...