Масштабні контрдиверсійні навчання на півночі України: як діяли підрозділи ДПСУ. ВІДЕО

-

Читайте также

Прикордонники долучилися до масштабних навчань Служби безпеки України з нейтралізації ворожих диверсійних груп поблизу північного кордону з РФ. За задумом СБ України, на території Чернігівської області перебуває умовна диверсійно-розвідувальна група противника, яка планує здійснити терористичні акти у прикордонних районах області на об’єктах, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, повідомили у ДПСУ.

«Диверсанти» здійснюють закладки зброї і боєприпасів, проводять рекогносцирування, вивчають режим охорони і оборони, здійснюють умовне мінування територій та оточення міжнародного пункту пропуску «Сеньківка». Дії ворога мають завдати державі значних економічних збитків і дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в прикордонних районах України.

Групи бойового порядку шукають «ДРГ». Помітивши переслідування, «ДРГ» намагається з боєм прорватися через блок пост у напрямку державного кордону України. Спецпризначенці силових структур затримують «ДРГ». Так коротко можна описати Тактико-спеціальні навчання, які охопили Чернігівську та Сумську області.

Загалом у маневрах взяли участь понад 1,5 тис. осіб і більше 100 одиниць техніки. Для викриття і знешкодження умовної ДРГ учасники навчань провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів.

Зрештою, спецпризначенці відпрацювали успішну операцію із нейтралізації ворожої «ДРГ» неподалік прикордонного пункту пропуску.

Окрім прикордонників у заходах брали участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Державної служби спецзв’язку та захисту інформації, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Учасники тренувань відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії для ефективної протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.

Як повідомляла група «ІС», спецпризначенці НГУ брали участь у антитерористичних навчаннях на Рівненщині.

загрузка...

Свежее

Президенты Азербайджана и Турции открыли аэропорт в деоккупированном Физули. ВИДЕО

В рамках однодневного визита президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган принял участие в открытии международного аэропорта Физули. Во вторник, 26 октября,...