Домой Видео Майбутні командири Нацгвардії провели бойові стрільби. ВІДЕО

Майбутні командири Нацгвардії провели бойові стрільби. ВІДЕО

Курсанти четвертого року навчання командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України виконали бойові стрільби на Башкирівському полігоні на Харківщині, інформує прес-служба НГУ.

Під час заняття гвардійці відпрацювали порядок роботи командира взводу щодо організації системи вогню взводу в оборонному бою.

За задумом, взвод курсантів в обороні займав опорний пункт та готувався відбити напад умовного противника чисельністю до роти.

Умовно штат взводу був приближений до штату оперативних бригад. Тому курсанти керували стрільбою у складі взводу із залученням БТР-80 та БТР 4-Е.

Крім того, як доданий засіб було залучено станковий протитанковий гранатомет (СПГ-9) для знищення бронетехніки противника.

Зазначається, що за результатами стрільб умовного противника було знищено.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у військових частинах Національної гвардії проходили спеціальні збори з екіпажами БТР.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу