Lockheed Martin розробляє лазерну зброю для винищувачів: подробиці та відео

-

Читайте также

Компанія Lockheed Martin має намір завершити розробку лазерної системи самозахисту для винищувачів до 2025 року.

Як повідомляє «Український мілітарний портал», перспективна система отримала назву TALWS (Tactical Airborne Laser Weapon System). Вона буде використовуватися для ураження ракет класу «повітря-повітря» та зенітних ракет.

Нині Повітряні Сили США проводять тендер SHiELD, що стартував у 2017 році. Він передбачає розробку для винищувачів трьох типів лазерних систем: для підсвічування цілей, самозахисту та знищення інших літальних апаратів. Перший етап проєкту передбачає створення бойового лазера для самозахисту бойових літаків.

Військові розглядають лазерні системи, призначені як для самозахисту, так і для ураження інших літаків і наземних цілей, як озброєння з «необмеженим» боєзапасом і дуже низькою вартістю одного пострілу. Новий лазер повинен ефективно працювати при польоті на різних швидкостях.

Спочатку демонстраційні випробування лазера для самозахисту винищувачів планувалося у 2021 році, проте ці перевірки відклали щонайменше до 2023 року.

При розробці лазера для самозахисту Lockheed Martin використовує напрацювання, отримані за проєктами IFPC-HEL (лазерна об’єктова система захисту від мінометних мін, артилерійських снарядів і безпілотників) і HEL (корабельна система засліплення оптичних систем наведення і спостереження), що розробляються на замовлення військових США.

Крім того, для перспективної розробки компанія запозичила технології, використовувані сьогодні в підвісних контейнерах Sniper. Такі встановлюються, наприклад, на винищувачі F-16 Fighting Falcon. Ця система використовує інфрачервоний лазер, який утримується на цілі попри маневри бойового літака.

За живлення лазера для самозахисту відповідатимуть збірки акумуляторних батарей або іоністорів. Вони будуть заряджатися від бортового генератора. Інші подробиці про перспективної системи самозахисту для бойових літаків поки не розкриваються.

Як повідомляла група ІС, десантний транспорт-док USS Portland ВМС США продемонстрував, як потужна лазерна установка Laser Weapon System Demonstrator (LWSD) Mk 2 Mod 0 знищила безпілотник.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Потери оккупантов: опубликованы данные о ликвидированном боевике НВФ. ФОТО

В Сети опубликовали информацию об очередном ликвидированном защитнике «русского мира». Стало известно, что ориентировочно 2 мая прошлого года «бригаду...