Курсантам льотного вишу презентували вертоліт Airbus Helikopter H125. ВІДЕО

-

Читайте также

Прикордонники Харківської окремої авіаційної ескадрильї провели на аеродромі «Коротич» ознайомчі польоти для курсантів Кременчуцького льотного коледжу. Майбутні пілоти мали змогу спостерігати за польотом французського вертольота Airbus Helikopter H125, інформує прес-служба ДПСУ.

Прикордонники розповіли курсантам про переваги нового зразка авіаційної техніки та запросили їх після закінчення навчання продовжити службу в лавах авіаційних підрозділів Державної прикордонної служби України.

Минулого року, задля забезпечення підготовки авіаційного персоналу підрозділів, які підпорядкуються МВС, до складу Харківського Національного університету внутрішніх справ приєднали Кременчуцький льотний коледж. Після випуску пілоти продовжать службу в Державній прикордонній службі України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії або ж у Національній поліції України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, два гвинтокрили Airbus Helikopter H–125  прикордонна служба отримала у квітні. Загалом Держприкордонслужба України має отримати 24 нових вертольоти.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Оккупанты сократят бюджет строительства опреснителей в Крыму

Оккупанты в Крыму сократят почти на 13 млрд рублей объем средств, предусмотренных на проектирование и строительство опреснителей, а также...