Компанія Lockheed Martin показала лазерну зброю, яка «перехоплює» ворожі ракети. ВІДЕО

-

Читайте также

Американська військово-промислова корпорація Lockheed Martin, яка розробляє лазерну зброю для захисту винищувачів та бомбардувальників на полі бою, продемонструвала «проміневу» систему, яка нейтралізує ворожу ракету, інформує ресурс «Діфенс Експрес».

Компанія представляє технології, завдяки яким можна знешкоджувати невеликі ракети, артилерійські снаряди, невеликі безпілотники, бойові катери та легкі наземні транспортні засоби, що знаходяться на відстані до 1,6 км.

Відстань та розміри загроз, які може знищувати лазер, будуть збільшуватися разом зі збільшенням потужності цієї зброї.

Зазначається, що повітряна лазерна система буде мати можливість збивати ракети зі швидкістю світла, що дозволить проводити операції в повітрі за несприятливих умов.

Як стверджується, лазер буде встановлений під крилами чи фюзеляжем на винищувачах та бомбардувальниках В-1В для захисту від ракет класу «поверхня-повітря» та «повітря-повітря».

Нагадаємо, як інформувала група ІС, десантний транспорт-док USS Portland ВМС США продемонстрував, як потужна лазерна установка Laser Weapon System Demonstrator (LWSD) Mk 2 Mod 0 знищила безпілотник.

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму «археологи» уничтожают крымскотатарское наследие

Крымский правозащитник, один из инициаторов создания «Крымской солидарности» Абдурешит Джеппаров, заявил, что оккупанты после незаконных «раскопок» выводят из Крыма...