Командно-штабні навчання бригад Територіальної оборони України: де вони відбуваються, хто бере участь, яка головна мета і багато іншого. Про це йшлось у програмі «Форпост» разом з заступником командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони Збройних Сил України генерал-майором Броніславом Жуковським.

Програма «Форпост» про українських героїв, але не лише для героїв. Ця програма і для тих, хто готовий їх підтримати словом і справою. У програмі розповідається про тих, хто упродовж останніх років захищав і захищає Україну — як воїн, як волонтер, як журналіст тощо.

У програмі чотири рубрики — «Служба» — про те, що відбувається зараз в зоні АТО, «Літопис» — про події цього тижня 1-2-3 роки тому на Донбасі, «Будні» — про життя після АТО, «Польова пошта» — це спілкування зі слухачами та можливість почути від них слова підтримки та побажання захисникам України.

Як повідомляла група ІС, 4 вересня командувач Сухопутних Військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Сирський перевірив стан територіальної оборони у місті Миколаїв та області.