Командувач ОС ЗСУ привітав з Днем захисників і захисниць України. ВІДЕО

-

Читайте также

З нагоди Дня захисників і захисниць України командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв поздоровив особовий скла зі святом.   

«Шановні друзі — бойові побратими та посестри! Прийміть щирі вітання із Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Очевидно, що сьогоднішні свята тісно пов’язані між собою, адже споконвіку наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза поневолення.

Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою, тому що Вона й нині оберігає українських захисників та захисниць, які щодня стоять на захисті незалежності і територіальної цілісності України.

Цей день став уособленням мужності й самовідданості, лицарства і благородства, день — справжніх патріотів нашої Батьківщини.

Висловлюю усім Вам щиру повагу та вдячність за героїзм, відвагу, стійкість та сумлінну службу. Схиляю голову та низько вклоняюсь перед кожним Героєм, який віддав своє життя за нашу свободу та країну.

Від імені особового складу Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто зичу Вам міцного здоров’я, гарної долі, незламного духу й волі до перемоги!

Нехай Пресвята Богородиця береже нас і Україну під своїм Покровом, дарує нам силу, наснагу, віру і впевненість у щасливе майбутнє!», — зазначив командувач.

Як повідомляла група «ІС», командувач ОС ЗСУ провів зустріч з військовими аташе, акредитованими в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Командувач ОС ЗСУ привітав з Днем захисників і захисниць України. ВІДЕО

З нагоди Дня захисників і захисниць України командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв поздоровив особовий скла...