Катери Mark-VI для України: чим вони корисні для вирішення військових завдань. ВІДЕО

-

Читайте также

Як стало відомо, США планують надати Україні багатоцільові бойові катери Mark-VI.

З детальною інформацією щодо цих катерів знайомить у Facebook керівник «Українського мілітарного центру» Тарас Чмут.

Катери Mark-VI — це вінець американського суднобудування та науки у ніші прибережних сил. На відміну від «Айлендів» це військовий катер і проектувався під військові завдання та загрози.

Для чого призначені «Марки»?

— Патрулювання прибережних вод та висвітлення надводної обстановки (у тому числі за допомогою БПЛА)

— Доставка та евакуація підрозділів СпП, прикриття їх вогнем, надання медичної допомоги та виконання функцій операційного штабу місії;

— Протидиверсійна оборона баз, портів, відкритих рейдів;

— Боротьба з маломірними або слабоозброєними катерами противника (за рахунок легких ПКРів та 25-мм АУ)

— Проведення протимінної оборони у прибережній зоні

— Пошуково-рятувальні операції

Для виконання тих чи інших завдань передбачені різні конфігурації систем та озброєння: це може бути БПЛА середньої дальності чи легкі протикорабельні ракети, це кулемети 7,62/12,7-мм чи 40-мм автоматичні гранатомети, це 25-мм дистанційно керовані бойові модулі чи протидиверсійні ГАК чи підводні дрони для пошуку та знищенні мін. Катер може виконувати і водолазні функції і бути «маткою» для надувних RIBів які непомітно доставляють на берег підрозділи спецназу.

Mark-VI несуть об’єктове бронювання для захисту критично важливих вузлів та систем, мають розгалужене дублювання та підвищену стійкість до пошкоджень у випадку обстрілу чи вибуху. Вони розроблялися на основі активного застосування подібних систем у конфліктах 90-х та 2000-х роках та увібрали у себе всі напрацювання американської науки.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Міністерство оборони США підписало договір з групою компаній Raytheon — Lockheed Martin на виробництво ракетних комплексів Javelin для України.

загрузка...

Свежее

В США ответили Путину на заявление об угрозе для РФ из-за движения Украины в НАТО

В США удивлены заявлением президента Российской Федерации Владимира Путина о том, что Украина и ее возможное членство в НАТО...