Катастрофа Ан-26: військові опублікували схему, за якою літаки заходять на посадку. ВІДЕО

-

Читайте также

Командування Повітряних Сил ЗСУ опублікували схему повітряного руху на військовому аеродромі, якою керуються в авіації Повітряних Сил і в усьому світі.

У повідомленні зазначено, що ця схема не є доказовою базою, але стане корисною для  деяких «експертів», які ширять звинувачення нібито літаку, у якому перебував син командувача ПС ЗСУ надали перевагу для посадки.

«Разом з тим запевняємо, що Повітряні Сили максимально сприяють слідству, надали усі матеріали для експертної оцінки. Закликаємо УСІХ членів комісій, що розслідують причини трагедії, провести неупереджене, якісне розслідування, аби в майбутньому не допустити таких сумних сторінок в українській історії», — говориться у повідомленні.

Військові зазначають, що при виконанні польотів «по колу» двох і більше літаків одночасно, керівник польотів на аеродромі вже зі зльоту кожного наступного літака вибирає такий інтервал між ними.

Він дозволяє «не заважати» екіпажам один одному і безпечно виконувати свої польотні завдання на ділянках після зльоту, при польоті до другого розвороту і при польоті до «третього», а також при виникненні ускладнених ситуацій в польоті.

Як повідомляла група «ІС», в Міноборони роз’яснили порядок виплат допомоги родинам загиблих в авіакатастрофі Ан-26 .


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

В Харківській області з ліцею вилучили тисячу російських підручників. ФОТО

В селищі міського типу Приколотне у Харківській області правоохоронці виявили і вилучили партію російських підручників із закладу освіти. Огляд...