Інженерно-саперні підрозділи ЗСУ провели навчання поблизу Криму: опубліковано відео

-

Читайте также

На одному з полігонів бойової підготовки, що неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим, інженерно-саперні підрозділи зі складу об’єднаних сил Збройних Сил України провели тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень. Про це йдеться у повідомленні служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

— В ході навчань військові інженери відпрацювали дії підрозділів зі встановлення протитанкового мінного поля та здійснення маскування рубежів розгортання рухомого загону загородження, — повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, воїни-сапери, застосовуючи мінні загороджувачи, відпрацювали питання встановлення на суходолі протитанкових мін як в грунт, так і на його поверхні.

— Поєднання, заздалегідь підготовлених оборонних укріплень з системою інженерних загороджень та багато ешелонованим вогневим ураженням на ймовірних напрямках дій противника, не лише значно ускладнюють його просування у глибину оборони, а й завдають йому значних втрат, — наголосив командувач.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Повітряні Сили провели масштабне тренування з протиповітряної оборони. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Інженерно-саперні підрозділи ЗСУ провели навчання поблизу Криму: опубліковано відео

На одному з полігонів бойової підготовки, що неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим, інженерно-саперні підрозділи зі...