Інструктори НАТО провели навчання з підрозділом Військової служби правопорядку. ВІДЕО

-

Читайте также

Відбулися кількаденні польові тренування спеціалістів Військової служби правопорядку (ВСП), які проводилися на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Головною метою цих тренувань було відпрацювання методів припинення постачання до військових частин і містечок наркотичних та інших заборонених речовин, а також пошук і припинення діяльності в нашому тилу ворожих диверсійних і розвідувальних груп, пише АрміяInform.

Заняття були розділені на кілька етапів. Протягом  перших днів іноземні військові інструктори зі США та Канади провели теоретичний курс із затримання та обшуку підозрюваних осіб і розповіли про те, як правильно організовувати оборону своїх блокпостів.

А в наступні дні довелося вже на практиці організовувати пошук каналів постачання заборонених речовин до військових частин та містечок і відбиватись від майже реального противника. Всі тренування відбувалися в умовах, що максимально наближені до бойових.

Зранку військовим правоохоронцям видали карту та умовне завдання штабу. За цими документами вони мали виїхати на певну ділянку реальної дороги, де повинні були організувати тимчасовий пост перевірки, провести контроль руху або зачистити місцевість. Про конкретику завдання військовослужбовці дізнавались лише тоді, коли відкривали пакет.

Роль терористів у цих навчаннях виконували військовослужбовці унікального підрозділу Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного OPFOR. Цей підрозділ допомагає підняти на значно вищий рівень підготовку військовиків, адже має унікальну специфіку підготовки. І «грають» ці «вороги» по-справжньому, імпровізуючи на ходу.

Нагадаємо, спецпризначенці ВСП ЗСУ вчилися знищувати ворога у засніженій гірській місцевості.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Фейки недели: Военкоры сели в лужу, пасхальный дрон от ВСУ, Пушилин затаил обиду на ОБСЕ

Весна в самом разгаре, со всеми вытекающими последствиями от сезонного обострения у российских пропагандистов.  Причем, как оказалось, эти самые...