«Хворих більше, ніж здорових»: росією возять коронавірусний потяг з мобілізованими. ВІДЕО

-

Читайте также

Мобілізовані військовослужбовці з Москви та області поскаржилися, що їх кілька днів катають росією у вагонах, де більшість хворіє на коронавірус, пише Baza.

За словами автора відео, військовослужбовців мобілізували 26 вересня, не давши часу на закупівлю екіпірування, а пізніше видали застарілу. Військових посадили у вагони 29 вересня та повезли на південь, де вони простояли кілька днів. Потім мобілізовані вирушили на північ.

За інформацією військовослужбовця, який записав ролик, в ешелоні повно військових, які хворіють на гострі респіраторні захворювання. За його підрахунками, хворих більше, ніж здорових, ймовірно хворі вже всі, а в поїзді немає жодної медичної допомоги. Спостерігаються симптоми коронавірусної інфекції.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Литва не дозволила ввозити на свою територію залізничну цистерну з путінською свастикою

Митниця Литви не дозволила ввозити з білорусі залізничну цистерну з добривами з білорусі, на яку було нанесено путінську свастику.  Про...