Філарет не вгамовується і чекає на допомогу від Москви. ВІДЕО

-

Читайте также

На прес-конференції 20 січня у Києві Філарет розповів, чого очікує від Московського Патріарха, від УПЦ МП та  окреслив апокаліптичну долю  ПЦУ. Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

«Якщо Московський Патріарх  визнає УПЦ МП як автокефальну Церкву, але в статусі Патріархату, то наступним кроком буде об’єднання Київського і Московського Патріархатів в єдину Українську Православну Церкву, але в статусі Київського Патріархату. Тоді оцей Патріархат переможе все. В результаті цього об’єднання парафії, єпархії та єпископат ПЦУ почнуть приєднуватися до Київського Патріархату. ПЦУ розпадеться і буде в Україні одна Православна Церква», стверджує Філарет.

Своїм завданням він бачить збільшення Київського Патріархату, щоб «став таким же великим, як був до утворення ПЦУ». «Моя мета збільшувати єпископат, парафії, єпархії,  духовенство Київського Патріархату  в Україні, приєднувати до Київського Патріархату парафії в Європі, в США та в Канаді», — сказав Філарет.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що в ПЦУ прийняли важливе рішення по Філарету.

загрузка...

Свежее

Почему Россия может снова вторгнуться в Афганистан

Информационная операция о террористах, скопившихся у северных границ Афганистана, начатая МИД РФ на минувшей неделе, свидетельствует – в Кремле...