Фейкові вибори та контрольована інтелігенція: як росіяни починали окупацію західної України в 1939 році

-

Читайте также

Активіст Юрій Михальчишин в своєму проекті «Історія Х» на YouTube розповів, що відбувалося на західній Україні з початком російської окупації в 1939 році.

Юрій Михальчишин нагадує, як відбувалися фейкові радянські «вибори» восени 1939 року та встановлення радянської влади на західній Україні.

Вже тоді совки використовували подібні до нинішніх гібридні методи – залучали інтелігенцію, моральних авторитетів, брали під контроль освіту тощо.

У цікавій у сучасному контексті короткій лекції Михальчишин розповідає, як галицька інтелігенція співпрацювала із радянськими окупантами, як чекісти покинули галицьких комуністів. А також – що спільного у Ванди Василевської та «майора Вихря»? Як пов’язані Львів, Олександр Корнійчук та «Бандитський Петербург»?

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Юрій Михальчишин розповів важливі історичні факти, які можуть допомогти в розумінні радянсько-російської агресії проти суверенітету української державності.

Свежее

Росіяни за добу 51 раз обстріляли громади Херсонської області, є загиблі

Армія російської федерації протягом минулої доби 51 раз обстріляла громади Херсонської області. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова...