Духівник Поклонської закликає прихожан РПЦ до непокори Кремлю. ВІДЕО

-

Читайте также

Москве грозит коммунальный коллапс из-за дефицита рабочих рук

Число мигрантов в Москве в этом году сократилось на 40% из-за пандемии коронавируса и закрытых границ. Об этом в...

В оккупированном Крыму массово выходят из строя троллейбусы и автобусы производства РФ: в чем причина

С 2016 по 2020 год в оккупированный Севастополь в рамках российской программы некоммерческого лизинга городского пассажирского транспорта закуплено около...

Армия Азербайджана захватила крупную партию российского оружия для армянских военных. ВИДЕО

Армия Азербайджана захватила партию российского оружия, которая предназначалась для армянских военных в Нагорном Карабахе. Согласно сообщению Минобороны Азербайджана боевая техника...

Представник РПЦ схиігумен Сергій (Романов), який є духівником скандально відомої Наталії Поклонської, закликав росіян до непокори владі через введені нею карантинні обмеження. Про це повідомляє Духовний Фронт України.

Схиігумен в своєму зверненні відкрито закликав до порушення карантинних заходів, а також до непокори владі. Представники силових структур, на думку священника, також не повинні підкорятися наказам влади про карантинні обмеження. Поточну ситуацію, в якій опинилася сьогодні РПЦ, о. Сергій порівняв з «гнітом жидомасонства» і гоніннями на Церкву в період радянської влади.

«Пропоную тим, хто страждає старечим маразмом, старечою пандемією, духовною проказою, що пропонують російському народу самоізоляцію, забути Бога, забороняти ходити до храмів, виселити їх в республіку Біробіджан або на острів Мартініка, – заявив схиігумен в своєму зверненні. – Смію запевнити, що як тільки це станеться, закінчиться неіснуюча епідемія коронавірусу в Росії. Хто зазіхає на закриття храмів – нехай буде проклятий він і весь його рід».

«Під тиском богоборчої влади наше духовне керівництво разом з предтечами антихриста закриває храми посилаючись на псевдопандемію, прикриваючи свою малодушність і боягузтво, пропонують народу Божому спілкуватися з Богом по онлайну. Бог попереджає: «страшливі царства небесного не успадкують». Святійший патріарх Московський і всієї Русі Алексій II відмовився підкоритися жидівському режиму, за що був убитий в Передєлкіно (резиденція патріарха Московського – ред.)», – заявив схиігумен Сергій.

 

Окреме звернення він підготував і для духовенства. У своєму «повчанні» схиігумен нагадав колегам, що вони живуть за рахунок пожертвувань від парафіян, не маючи інших джерел доходу.

«Якщо ви зараз не відчините храми і не братиме народ Божий, хто буде вас годувати? Богоборча влада? Хто буде платити за вас податки, утримувати храми і монастирі. Поки не пізно виходіть на вулицю. Закликайте людей до храмів до покаяння», – сказав отець Сергій.

Цікаво, що реакція влади на відверто екстремістські заяви старця виявилася досить дивною. Так, віцегубернатор відповів «ну і що такого? Ну сказав він це і сказав. Мало що. Це просто його думка. Має право її висловлювати. Ми не будемо реагувати».

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, як релігійний фундаменталізм сприяє поширенню захворювання на COVID-19.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Более 82% бедных россиян живут в семьях с детьми

Глава комиссии Общественной палаты РФ по демографии, защите семьи, детей и традиционных семейных ценностей Сергей Рыбальченко подсчитал, что более...

На севере РФ произошло новое масштабное экологическое ЧП: подробности и фото

В РФ случилось очередное масштабное экологическое ЧП, которое чревато огромными последствиями для природы и людей, проживающих на севере. При этом местные власти особой проблемы...

Путин приказал восполнять дефицит воды в оккупированном Крыму за счет рядовых россиян

Кабинет министров РФ решил выделить временно оккупированному украинскому полуострову Крым и городу Севастополь 50 млрд рублей на модернизацию водоснабжения. Согласно подсчетам, это позволит получать...