Дрон відзняв, як виглядає механізована бригада ЗСУ з висоти: захоплююче відео

-

Читайте также

Журналісти Defense Express зафільмували одну з механізованих бригад Збройних Сил України, яка проводила контрольне практичне заняття на одному з полігонів.

Відео опубліковано в YouTube.

Таке  заняття, на якому перевіряють бійців, озброєння, техніку та взаємодію підрозділів, прийшло на заміну радянської системи перевірки готовності до бойових дій, в якій головним елементом був стройовий огляд.

За часи СРСР саме стройовий огляд був верхівкою “армійської показухи», бо під час нього, в першу чергу, оцінювався зовнішний вигляд бійців та вправність крокувати урочистим маршем під стройові пісні.

Тепер же у Сухопутних військах Збройних Сил України готовність до бойових дій оцінюється під час контрольного практичного заняття, на якому перевіряють бійців, озброєння, техніку та взаємодію підрозділів.

Як повідомляла група «ІС»,  Сухопутні війська Збройних Сил України відмовились від радянської системи перевірки готовності до бойових дій.

загрузка...

Свежее

Віряни ПЦУ з села Михальча засудили дії прихильників московської церкви: подробиці

Представники російської церкви в Михальчі, співбрати яких під виглядом хресних ходів та молитовних стоянь допомагали бойовикам розпалювати війну на...