До Дня захисника в Україні покажуть історичну драму про долю повстанця. ВІДЕО

-

Читайте также

До Дня захисника України телеканал ICTV покаже фільм режисера Зази Буадзе «Червоний». Історична драма знята за романом українського письменника і драматурга Андрія Кокотюхи. На написання твору автор витратив всього лише 2,5 місяця і спочатку написав кінцівку, а потім – початок. В основу книги лягли спогади в’язнів, живих свідків, історичні публікації, бесіди з одним з офіцерів КГБ. Першим прочитав рукописи Іван Патриляк, український вчений, історик.

Двоє українців – повстанець Червоний і радянський льотчик Гуров – разом потрапили на каторгу. Воюючи за різні ідеали, опинившись в таборі, зрозуміли, що Батьківщина у них одна. Вони разом вирішили протистояти репресіям начальства і роблять відчайдушну і небезпечну спробу вирватися на свободу, влаштувавши ціле повстання.

Ефір на телеканалі ICTV 14 жовтня о 20:00.

Офіційний трейлер фільму «Червоний»


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Чеченский патруль в Подмосковье

В Троицке (городской округ Новой Москвы, РФ) в июле этого года стартовал эксперимент: для поддержания общественного порядка городская администрация...