Для військових ОС надійшла перша партія експрес-тестів для виявлення коронавірусу. ВІДЕО

-

Читайте также

21 березня, в район проведення операції Об’єднаних сил надійшли перші півсотні експрес-тестів для швидкого виявлення нового штаму вірусу.

Про це повідомляє штаб ООС.

Допомогу військовим доставив представник фонду «Повернись живим».

Дані тести дозволяють в умовах лікувальних закладів будь-якого рівня швидко отримати попередній результат щодо наявності у хворого коронавірусної інфекції.

«Швидкі тести в першу чергу нам потрібні для того, щоб своєчасно виявити, обстежити та ізолювати усіх контактних осіб, надати їм необхідну допомогу та припинити цей ланцюг поширення вірусу», – зазначив начальник відділу медичного забезпечення ОКП ОС полковник медичної служби Олександр Авраменко.

На сьогоднішній день випадків захворювання чи підозри на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил немає. Проте, існує ймовірність занесення коронавірусу від осіб, які повертаються з відпусток чи контактують з цивільними особами. Тому саме завдяки таким тестам військові медики можуть вчасно розібратися, інфікована вірусом COVID-19 чи ні людина з підозрілою симптоматикою.

Фонд «Повернись живим» передав для потреб Об’єднаних сил лише першу партію тестів вартістю близько 14 тисяч гривень. Їх закуплено на кошти небайдужих громадян. Також волонтери доставили до одного з мобільних військових госпіталів понад вісім тисяч пар захисних рукавичок та близько трьох сотень кілограмів дезинфікуючих засобів.

«Маємо надію, що уже завтра ми передамо ще тисячу одиниць тестів, які відрізняються більш високою точністю», – повідомив волонтер.

Водночас військові медики поінформували, що уже найближчим часом очікується поставка великої партії тестів, масок та іншого захисного обладнання і спорядження, виділених Урядом України.

В район проведення операції Об’єднаних сил надійшли перші півсотні експрес-тестів для швидкого виявлення нового штаму вірусу

Сьогодні, 21 березня, в район проведення операції Об’єднаних сил надійшли перші півсотні експрес-тестів для швидкого виявлення нового штаму вірусу.Допомогу військовим доставив представник фонду «Повернись живим».Дані тести дозволяють в умовах лікувальних закладів будь-якого рівня швидко отримати попередній результат щодо наявності у хворого коронавірусної інфекції.– Швидкі тести в першу чергу нам потрібні для того, щоб своєчасно виявити, обстежити та ізолювати усіх контактних осіб, надати їм необхідну допомогу та припинити цей ланцюг поширення вірусу, – зазначив начальник відділу медичного забезпечення ОКП ОС полковник медичної служби Олександр Авраменко.На сьогоднішній день випадків захворювання чи підозри на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил немає. Проте, існує ймовірність занесення коронавірусу від осіб, які повертаються з відпусток чи контактують з цивільними особами. Тому саме завдяки таким тестам військові медики можуть вчасно розібратися, інфікована вірусом COVID-19 чи ні людина з підозрілою симптоматикою.Сьогодні фонд «Повернись живим» передав для потреб Об’єднаних сил лише першу партію тестів вартістю близько 14 тисяч гривень. Їх закуплено на кошти небайдужих громадян. Також волонтери доставили до одного з мобільних військових госпіталів понад вісім тисяч пар захисних рукавичок та близько трьох сотень кілограмів дезинфікуючих засобів.– Маємо надію, що уже завтра ми передамо ще тисячу одиниць тестів, які відрізняються більш високою точністю, – повідомив волонтер.Водночас військові медики поінформували, що уже найближчим часом очікується поставка великої партії тестів, масок та іншого захисного обладнання і спорядження, виділених Урядом України.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 21 березня 2020 р.

Як повідомляла група «ІС», в Україні зможуть налагодити виробництво апаратів штучної вентиляції легень.

загрузка...

Свежее

В ОРДО жалуются на отсутствие вакцины от коронавируса: подробности

Десятки тысяч жителей «ДНР» еще в феврале-марте записались на вакцинацию от коронавируса. Но вызова на прививку пока не дождались....