День українських миротворців: привітання командувача ОС ЗСУ. ВІДЕО

-

Читайте также

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України з привітав з Днем українського миротворця. Його опубліковано на сторінці Командування ОС ЗСУ у  Facebook.

З часу здобуття державної незалежності у 1991 році, Україна активно долучилась до міжнародного миротворчого руху. На рахунку українських миротворців десятки успішних миротворчих місій, які забезпечували і забезпечують мир у найгарячіших точках нашої планети.

Далеко від рідної землі, інколи у доволі незвичному етнічному і мовному середовищі, складних природно-кліматичних умовах, Ви демонструєте витримку, доблесть та справжній професіоналізм.

«Користуючись нагодою, висловлюю вдячність усім, хто чесно здійснював благородну місію й продовжує нести доволі нелегку службу у миротворчих контингентах. Схиляю голову перед подвигом тих, хто віддав своє життя заради ідеалів миру і безпеки. Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, натхнення та оптимізму! Нехай глибока людська вдячність та пошана надалі надихають Вас на добрі справи, а любов і підтримка рідних завжди будуть надійним тилом та оберегом», — йдеться у привітанні.

Як повідомляла група «ІС», в Україні є військо та є командири, які здатні досягати визначеної мети.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Президент ввел в действие решение СНБО по углублению интеграции Украины в НАТО

Президент Украины Владимир Зеленский ввел в действие решение Совета нацбезопасности и обороны Украины от 4 июня 2021 года "О...