День сержанта: привітання Головнокомандувача ЗС України. ВІДЕО

-

Читайте также

Сьогодні Україні відзначається День сержанта ЗС України. З цієї нагоди відеозвернення записав Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний.

«Щиро вітаю із Днем сержанта Збройних Сил України! Сержантський корпус – це основа професійного війська. Дякую за службу! Слава сержантам і старшинам Збройних Сил України! «Слава Україні!», — наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, у квітні 2019 року президент Петро Порошенко підписав указ про встановлення в Україні Дня сержанта ЗСУ в день 18 листопада щорічно, «відзначаючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів та старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України», йшлося у документі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Новый план Путина по разрушению Украины: как РФ будет использовать форум «Русский Донбасс» в Донецке

Российская Федерация планирует использовать форум «Русский Донбасс», который террористическая группировка «ДНР» намерена провести в Донецке на этой неделе, для...