День Десантно-штурмових військ: командувач ОС виступив із привітанням українських військових. ВІДЕО

-

Читайте также

Командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав українських десантників з нагоди Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Відео було опубліковано на сторінці командування ОС в соціальній мережі Facebook.

«Шановні бойові побратими — воїни-десантники!

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом — Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України!

Висока мобільність, професійна майстерність і самовідданість завжди були притаманні десантним військам.

Своєю доблесною службою, міцною дисципліною, рішучістю й хоробрістю Ви здобули надзвичайний авторитет, а ваша витримка й звитяга є прикладом для наслідування.

Показавши свою здатність швидко і якісно виконувати найскладніші завдання на вістрі атаки та в епіцентрі бойових зіткнень, Ви завжди доводите незламність бойового духу та жагу до перемоги.

Вічна пам’ять загиблим героям-десантникам, які поклали свої життя у боях за незалежність та територіальну цілісність України!

У цей святковий день висловлюю Вам щиру подяку за віддану службу та зразкове виконання поставлених завдань! Бажаю усім Вам надійних товаришів та міцного здоров’я!

Нехай береже вас покровитель Архистратиг Михаїл, а славетне гасло українського десанту «Завжди перші» надихає на нові звершення заради щасливого майбутнього та процвітання нашої Батьківщини!

Слава Україні! Разом переможемо!», — сказав Сергій Наєв.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Подполковник СВР «запутался в плащах и кинжалах», или Несколько слов о стрельбе в Москве

Феерично. Открывший сегодня стрельбу в московском МФЦ и застреливший охранника и посетителя, мужчина - некий Сергей Глазов, подполковник, проходил...