COSSACK MACE 2021: як прикордонники за підтримки партнерів з НАТО тренувалися. ВІДЕО

-

Читайте также

У навчаннях COSSACK MACE 2021 («Козацька булава 2021») з українськими військовими брали участь колеги з Великобританії, Канади, Швеції, США, представники операції ORBITAL та військової тренувальної місії UNIFIER. Разом з підрозділами ЗС України від нашої країни в навчаннях взяли участь бійці прикордонної комендатури швидкого реагування Білгород-Дністровського загону, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Протягом двох тижнів прикордонники вчилися діяти та взаємодіяти разом з побратимами з Сухопутних військ та з партнерами з армій країн НАТО. Навчання проходили за натівськими стандартами з врахуванням досвіду наших військових формувань, отриманого під час АТО/ООС. Підготовкою учасників займалися інструктори місії UNIFIER та 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів ЗСУ.

Під час навчань були відпрацьовані дії підрозділів в обороні та в наступі. Офіцери відпрацювали алгоритми прийняття військових рішень за стандартами НАТО, взаємосумісну роботу багатонаціональних штабів.

Серед іншого, під час COSSACK MACE 2021 прикордонники тренувалися виявляти диверсантів, боронити державний рубіж, а також відновлювати контроль над ділянкою кордону, яку спільними зусиллями відвоювали в умовного противника.

Раніше група ІС повідомляла, які міжнародні військові навчання пройдуть в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В оккупированном Алчевске показали разрушенный завод, ранее работавший на «оборонку». ФОТО

В оккупированном Алчевске местные жители в соцсети показали пришедший в упадок завод «Сигнал», который ранее производил продукцию для оборонной...