Чеський виробник показав, як працює автомат заряджання 155 мм САУ DITA. ВІДЕО

-

Читайте также

Чеський виробник озброєнь Excalibur Army продемонстрував відео з 155-мм колісною самохідною артилерійською установкою DITA. Ролик розкриває особливості устрою башти та механізму заряджання, повідомляє «Мілітарний».

САУ керується за допомогою системи контролю М4 з сенсорним екраном. Її панель є зйомною, що дозволяє керувати баштою перебуваючи поза кабіною. Управління вогнем, завдяки автоматизації, може здійснювати одна людина. Загалом екіпаж складається з двох осіб (командир та водій).

Возимий боєзапас САУ – 40 155 мм снарядів. Дальність стрільби спеціальними боєприпасами – до 39 км. Скорострільність – 6 пострілів на хвилину.

Розробник продемонстрував устрій башти. Зокрема показав де розміщується боєзапас.Також EA детально показали, як працює автомат заряджання, завдяки якому і забезпечується висока скорострільність.

Виробник DITA – Excalibur Army раніше досягнув домовленостей з Україною про поставку модернізованих 152 мм САУ DANA M2. Контракт на закупівлю 66 систем уклали ще в 2018 році. Компанія “Укрспецекспорт” повідомляла, що САУ вже почали збирати для України на чеському підприємстві. Міністерство оборони України заявляло про намір локалізувати виробництво колісних САУ в Україні.

Група «ІС» повідомляла, чим може підсилитись українське військо у 2021 році.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Втрати окупантів: ЗСУ ліквідували “вагнерівця”, який в рф промишляв крадіжками. ФОТО

ЗСУ продовжують утилізовувати російський людський непотріб, який з тюрем відправився вбивати українців. Стало відомо про ліквідацію чергового найманця ПВК...