Центр підготовки «Широкий Лан» прийняв першу бригаду. ВІДЕО

-

Читайте также

На полігоні «Широкий Лан» продовжуються заходи з відновлення боєготовності та проведення злагодження підрозділів Окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. Ця бригада стала першою, хто випробовує комфорт у новозбудованому табірному містечку на території міжвидового центру «Широкий Лан», повідомляє сайт Міноборони.

Військовослужбовці показали дії механізованих танкових підрозділів із застосуванням сучасної системи «Лазертаг» від українського виробника. А після практичних занять особовий склад повернувся до комфортного табірного містечка.

Нове табірне містечко створене за новими підходами з урахуванням іноземного досвіду, є унікальною в своєму роді. Тут побудовано 11 казарм, 10 з яких для чоловіків і одна для жінок-військовослужбовців, контрольно пропускний пункт, їдальню, два волейбольних та два футбольних майданчики, спортивний майданчик з тренажерами, стройовий плац.

Містечко забезпечене відеоспостереженням, власною котельнею та автономним водопостачанням з власних свердловин. Також не обійшлось без благоустрою території -тут висаджено близько 750 дерев і кущів та облаштовано газони.

До кінця 2021 року на території Міжвидового центру підготовки оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗС України також плануються добудови комплексу — штаб для керівництва військової частини, приміщення для медичного пункту, місце для техніки і, звичайно, осередок для дозвілля особового складу — повідомив ТВО заступника командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Голоднюк.

Такого типу військове містечко можна назвати унікальним не тільки в Україні, а й в Європі, адже воно побудовано за найсучаснішими технологіями та повністю відповідає стандартам НАТО. Тепер і Широколанівський полігон є достойним місцем для проведення міжнародних військових навчань.

Раніше група ІС повідомляла, як група командування канадської військової тренувальної місії в Україні відвідала репетицію демонстрації тренувань ротаційної тренувальної бригади на полігоні Широкий Лан у Миколаївській області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Окупанти затримують ремонт пошкодженої електромережі поблизу Шумів — ЗМІ

Російські окупанти близько тижня не надають гарантій безпеки ремонтникам поблизу Шумів, де через обстріли залишаються пошкодженими електромережі. Увесь цей...