«Боги війни» у зоні ООС визначили кращий артилерійський розрахунок: потужне відео

-

Читайте также

В зоні проведення Операції об’єднаних сил відбулося змагання на кращий артилерійський розрахунок.

Про це повідомляє у Facebook прес-центр Об’єднаних сил.

Змагання проводилося у декілька етапів. Вогонь на залік вела самохідна, причіпна ствольна та реактивна артилерія.

Після етапу індивідуальної підготовки військовослужбовця, надійшла черга виконувати спеціальні завдання. Зазвичай військова техніка розрахована так, аби товариша, який не може виконувати свої обов’язки, міг замінити інший. Але для артилеристів, чия професія особливо складна, спеціалізація та розподіл обов’язків мають навіть більше значення ніж в інших. Тому навідники, командири та інші спеціалісти виконували під секундомір цілий комплект нормативів.

Кульмінацією змагань, звичайно, стали стрільби. Вихідний рубіж за 200 метрів від вогневого. За командою «до бою» екіпаж починає діяти та займає вогневу позицію. Від вищого командування надходить наказ на вогневе ураження з даними розвідки та координатами цілі.

Загрозу, яку необхідно знищити, воїни можуть розгледіти в бінокль, але усе не так просто, як може здатися на перший погляд. Відстань до мішені більша, ніж дальність прямого польоту ракети чи снаряда. Прицілитися, як із гвинтівки не вдасться. Необхідно рахувати: кути, погоду, вологість, вітер, заряд – зводити усе це разом. Летить, як ніколи стрілка секундоміра.

Море вогню, злегка тремтить картина світу – феєричний старт і важкий «привіт» летить точно до місця призначення. Саме тому артилеристів називають «Богами війни».

Як повідомляла група ІС, у зоні проведення операції Об’єднаних сил відбулось змагання на кращу артилерійську батарею оперативного командування «Північ».

загрузка...

Свежее

РФ высылает пресс-секретаря посольства США

Из Российской Федерации высылают пресс-секретаря посольства США в Москве Ребекку Росс. Об этом говорится в сообщении издания «Коммерсант». Ребекка Росс...