Біля Чернігова пройшли випробування нової української зброї: опубліковане відео

-

Читайте также

Поблизу Чернігова завершився ще один етап державних випробувань повітряного протитанкового ракетного комплексу «Бар’єр-В», який був розроблений ДККБ «Луч». Про це повідомляє агенція Defense Express.

Під час випробувань, які проводились фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, було здійснено декілька пусків ракет з вертольота Мі-8МСБ-В.

Вогневі випробування дозволили оцінити всі системи, починаючи від виявлення та супроводження цілі, до керування ракетою у польоті та її роботи на всіх ділянках польоту. «Результат проведеного етапу випробувань позитивний», — повідомили у прес-службі ДНДІ випробувань і сертифікації ОВТ.

ПТРК «Бар’єр-В» є повітряною версією відомого комплексу «Бар’єр», який встановлюється на БТР-3, БТР-4, інші бойові машини та призначений для знищення бронетехніки, укріплень та інших цілей. У порівнянні із наземною версією, ракета Р-2В довша та має більшу на 2,5 км дальність стрільби, яка становить 7,5 км. Принцип наведення залишився без змін — використання лазерного каналу для передачі команд управління.

Під час цих випробувань було використано вертоліт Мі-8МСБ-В, який оснащено комплексом 524Р, до якого входить підвісна прицільна станція ПМ-ЛКТ від черкаського НВК «Фотоприлад». Ця прицільна станція забезпечує виявлення та розпізнавання наземних цілей на відстані до 10 км та формування лазерного поля для наведення ракет на відстані до 7,5 км.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, українське підприємство опановує випуск реактивних снарядів. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СБУ виявила у «громадського активіста» тайник з вибухівкою і гранатами. ФОТО

СБУ виявила у Львівській області прихований арсенал з бойовими засобами ураження. Тайник знаходився на території помешкання місцевого жителя, який...