Домой Видео Біля адмінкордону з окупованим Кримом тривають тренування спецпризначенців ЗСУ. ВІДЕО

Біля адмінкордону з окупованим Кримом тривають тренування спецпризначенців ЗСУ. ВІДЕО

На Херсонщині тривають планові тренування підрозділів Сил спецоперацій ЗСУ зі складу угрупування військ, що несе бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Як зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, нагальна необхідність цих тренувань продиктована наявністю на території, суміжної з півостровом, стратегічно важливих об’єктів з високим ступенем загрози терористичних посягань, повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗСУ.

«Загальна тематика навчань — відпрацювання комплексу превентивних заходів, спрямованих на забезпечення належного рівня захисту таких об’єктів від можливих терористичних загроз. Тренування відбуваються в умовах, максимально наближених до реальних, у взаємодії з підрозділами Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, місцевими органами державної влади й місцевого самоврядування», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, під час навчань, головним завданням для військових — є відпрацювання механізмів виявлення й знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника. Практична складова відпрацьовується щоденно, як вдень, так і вночі.

«Підвищення рівня навченості особового складу протидиверсійних підрозділів — є запорукою успішної протидії терористичним загрозам з боку противника в смузі відповідальності угрупування військ на півдні України та забезпечення безпеки наших громадян», — підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомляла група ІС, на Черкащині визначили кращих спецпризначенців силових структур.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу