Незважаючи на чергове «перемир’я», українські військові завжди на варті і готові до дій у відповідь на провокації російсько-окупаційних військ. На сторінці 93-ї ОМБр «Холодний Яр» в соціальній мережі Facebook опубліковано відео бійця 20-го мотопіхотного батальйону Рустама Мустафаєва, який воював в Авдіївській промзоні.

Сам автор прокоментував його так:

«Завдяки спільним діям командування батальйону, розвідки та мінометного взводу, наш підрозділ мав майже цілодобове прикриття та змогу миттєво придушувати будь-які провокації ворога. Це дало змогу утримувати найгарячішу ділянку Авдіївської промки без втрат.

Кожного разу, коли ворог відкривав вогонь, у повітря піднімався коптер і фіксував ворожу вогневу точку. Після цього була адекватна відповідь. На відео зафіксовано повне знищення вогневої позиції противника. Точність роботи б’є всі рекорди, того ранку вдалося загнати в ціль 14 з 19 мін. Вражає?)

Завдяки самовідданій роботі мінометників, на яких лягла найважча частина роботи, сєпарня надовго запам’ятає зиму та літо 2019-го. Їм треба відновлювати або будувати заново більшість позицій.

Усе це було б неможливе без коптерів та тепловізорів, які нам привозив Андрій Римарук з фонду «Повернись живим». Завдяки йому та людям, що допомагають фонду, наш підрозділ мав змогу вивчати ворога вдень та вночі, з повітря та з укриття. Знаходити та знищувати орків».

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що російські окупанти порушили «тишу» з гранатометів.

Відео Рустама Мустафаєва

Коли ми публікуємо відео уражень сил проросійських найманців, на новинних сайтах російських видань починається істерика. Так-так, саме на російських, а не сайтах кишенькових республік. Бо на боці "шахтарів" російською зброєю проти України воюють саме росіяни. І ми всі про це давно знаємо. Сотні коментаторів сиплять прокльонами. Погрожують використати відео в міжнародних судах (рішення яких Росія сама ж і не виконує). Обурюються, що обстрілюють і вбивають їхніх співгромадян, родичів і друзів, які по своїй дурості, бажання підзаробити й недалекоглядності вирішили піти зі зроєю на українську землю. Зброєю російського виробництва. Звичайно, вони б хотіли нас обстрілювати й не отримувати відповіді. А потім під виглядом перемир'я повністю відібрати окупований Донбас. Але так не вийде. Це 93 бригада Холодний Яр ніколи не відступає і завжди повертаєтья!Це відео опублікував Rustam Mustafaev з 20 мотопіхотного батальйону бригади, що воював в Авдіївській промзоні. Боєць написав: "Завдяки спільним діям командування батальйону, розвідки та мінометного взводу, наш підрозділ мав майже цілодобове прикриття та змогу миттєво придушувати будь-які провокації ворога. Це дало змогу утримувати найгарячішу ділянку Авдіївської промки без втрат.Кожного разу, коли ворог відкривав вогонь, у повітря піднімався коптер і фіксував ворожу вогневу точку. Після цього була адекватна відповідь. На відео зафіксовано повне знищення вогневої позиції противника. Точність роботи б’є всі рекорди, того ранку вдалося загнати в ціль 14 з 19 мін. Вражає?) Завдяки самовідданій роботі мінометників, на яких лягла найважча частина роботи, сєпарня на довго запам’ятає зиму та літо 2019-го. Їм треба відновлювати або будувати заново більшість позицій.Усе це було б неможливе без коптерів та тепловізорів, які нам привозив Андрій Римарук (Andrii Rymaruk) з фонду Повернись живим. Завдяки йому та людям, що допомагають фонду, наш підрозділ мав змогу вивчати ворога вдень та вночі, з повітря та з укриття. Знаходити та знищувати орків". #Холодний_Яр #93ОМБр #20бат #Авдіївська_промзона #Промка #війна #ООС #адекватна_відповідь #знищення_противника

Опубліковано 93-тя ОМБр Холодний Яр Понеділок, 22 липня 2019 р.