Бій в урбанізованій місцевості: як взаємодіють українські та британські військові на навчаннях. ВІДЕО

-

Читайте также

Група «ІС» повідомляла, що в рамках міжнародних українсько-британських військових навчань «Козацька булава-2021» відбулося показове тактичне навчання за тематикою «Бій в урбанізованій місцевості». З’явилось відео, як проходив цей етап навчань.

Умовний ворог захопив ось цей населений пункт. Багатонаціональні підрозділи його блокують затискаючи броньованою технікою в кільце. З безпілотного літального апарату місцевому населенню скидають листівки з планом евакуації, відкрито гуманітарний коридор з фільтраційними пунктами. По підрозділах противника починають працювати артилерія, танки та авіація. З повітря першими атакують гвинтокрили сухопутних військ ЗС України.

Танки б’ють «каруселлю», тобто перший стріляє, другий прикриває, третій перезаряджається. На гранично низькій висоті з’являються два багатоцільових британських винищувача «Тайфун». Авіаційним ударом вони знищують раніше виявлений резерв умовного ворога.

Сухопутні війська України та Великої Британії підтягують основні сили до місця зіткнення.

Броньована техніка наближається до будівель, де залишається ворог. З машин спішуються бійці. Перед підходом територію розмінували контрольованими підривами. Бій триває. Крізь пролами в стінах після пострілів танків, БМП та гранатометів, штурмовий загін підходить до умовного ворога впритул. Далі — стрілецька зброя, гранати, ножі. Паралельно патрулюючий повітряний периметр гвинтокрил починає евакуацію поранених. Також, їх виносять на руках самі піхотинці, або вивозять на бронетехніці. Інтернаціональні підрозділи захоплюють сходи, кімнати, приміщення, будівлі роз’єднуючи сили противника. Йде зачистка території.

Поставлене завдання виконане. Операція тривала близько сорока хвилин.

Як повідомляла група «ІС», в рамках навчань «Козацька Булава-2021», українські та британські військові відпрацювали аеромедичну евакуацію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Це союзники ворога, якими вбивця Путін підірвав Україну» – архімандрит Вселенського Патріархату виступив з різкою критикою УПЦ МП

Архімандрит Вселенського Патріархату Романос Анастасіадіс різко відгукнувся про ходу Російської православної Церкви в Україні. Він назвав її політичною подією,...