Участь в якості «спостерігача» на псевдореферендумах в ОРДЛО планує взяти громадянин Болгарії Мірослав Мітков

-

Читайте также

За оперативними даними групи ІС, участь у якості «міжнародного спостерігача» на псевдореферендумах в ОРДЛО планує взяти громадянин Республіки Болгарія Мірослав Мітков (1998 р.н.). Він нібито має запрошення від рф. 23 вересня Мітков вилітає в москву, а звідти на Луганськ та Донецьк.

Мірослав Мітков (болг. Мирослав Ивайлов Митков), 06.03.1998, колишній працівник болгарського телеканалу «Евроком ТВ» (болг. «Телевизия Евроком»), член проросійської політичної партії «Русофили за възраждане на Отечество», 9-й номер у виборчому списку, відповідальний за медійну політику політсили.

На парламентських виборах в квітні 2021 року по своєму виборчому округу набрав середньому 0,5% голосів виборців. Може бути власником підприємства з роздрібної торгівлі «Весмир2022 ЕООД» в місті Софія.

В вересні 2021 року перебував в Москві в якості спостерігача від політсили на парламентських виборах.

Також приймав участь в науковій конференції «Роль гражданского общества обеспечении демократических стандартов организации и проведении выборов», яка проходила в МДУ імені М.В. Ломоносова (14-15.09.2021).

Показово, що в листопаді 2020 року під час так званої Другої Карабахської війни Мітков висловлювався в підтримку Азербайджану.

Згідно даних болгарських видань в 2020 році Мітков перебував в полі зору болгарських спецслужб через зв’язки з іншим журналістом Георги Георгиевим.

Секція «Браво» групи ІС


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Як прикордонники навчалися протидіяти ядерній контрабанді. ФОТО та ВІДЕО

Спеціалісти з виявлення радіоактивних матеріалів провели для прикордонників Морської охорони курс з питань протидії незаконному переміщенню радіоактивних речовин через...