Домой Политика Зустріч Медведчука з Путіним: Нацрада перевірить три телеканали

Зустріч Медведчука з Путіним: Нацрада перевірить три телеканали

Нацрада з питань телерадіомовлення призначила перевірку телеканалів NewsOne, «112 Україна» та ZIK, які транслювали нещодавню зустріч нардепа Віктора Медведчука з президентом Росії Володимиром Путіним.

Як повідомляє прес-служба Нацради, зустріч політиків транслювалася в ефірах цих телеканалів у період з 6 по 8 жовтня.

У Нацраді зазначили, що такі ефіри можуть сформувати позитивний образ очільника держави-агресора, створивши цим загрозу національним інтересам та безпеці в інформаційному просторі.

«Редакціями телеканалів не було вжито заходів щодо запобігання упередженому і незбалансованому обговоренню порушеного питання [щодо постачання російської вакцини від коронавірусу], що в безпрецедентних умовах пандемії є потенційно загрозливою формою публічної комунікації для національної безпеки України», — наголосили у відомстві.

Нагадаємо, під час зустрічі з Медведчуком Путін заявив про готовність до «нормалізації» відносин з Україною та наголосив, що готовий зробити «все від нього залежне» для цього. Також Путін допустив можливість постачання в Україну російської вакцини від коронавірусу.

Нагадаємо, візитами Віктора Медведчука в Російську Федерацію повинна зайнятися Служба безпеки України, так як вони несуть загрозу для національної безпеки. Про це заявили народні депутати України.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу