Зона ядерної безпеки на Запорізькій АЕС: очільник МАГАТЕ заявив, що переговори зрушили з місця

-

Читайте также

Пропозиції по темі створення зони ядерної безпеки на Запорізькій АЕС отримали сильну міжнародну підтримку і вже відбуваються предметні переговори з Україною та рф щодо якнайшвидшої реалізації низки заходів. Про це заявив керівник МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі.

«Я розпочав детальні переговори з Україною та рф щодо якнайшвидшого узгодження та впровадження зони. Ми знаємо, що потрібно зробити, і це можливо виконати. Готовий і надалі продовжити консультації в обох країнах цього тижня, щоб ми могли захистити станцію», – зазначив Рафаель Гроссі.

Він наголосив, що пропозиція створити зону ядерної безпеки на ЗАЕС отримала сильну міжнародну підтримку. Зокрема, на минулому тижні були проведені зустрічі на високому рівні в Нью-Йорку. «Я закликав до термінового встановлення зони ядерної безпеки, щоб припинити обстріли, які завдають шкоди станції та лініям передачі – її ключовому зовнішньому джерелу енергопостачання», – зазначив очільник МАГАТЕ.

Як повідомляла група ІС, гендиректор МАГАТЕ пояснив, якою може бути зона безпеки навколо Запорізької АЕС.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Россия пытается извлечь выгоду из стремления Запада к переговорам — ISW

Россия пытается извлечь выгоду из стремления Запада к переговорам, чтобы создать динамику, в которой западные официальные лица чувствуют необходимость...