Зеленський затвердив проект фінансування оборони і безпеки України на 2021 рік

-

Читайте также

У четвер, 5 жовтня, президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 486/2020 щодо рішення Ради національної безпеки і оборони про пропозиції до проекту держбюджету України на 2021 рік по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони країни, інформує прес-служба ОПУ.

Згідно з рішенням РНБО, уряду доручено передбачити під час доопрацювання проекту держбюджету на наступний рік витрати на забезпечення національної безпеки і оборони у розмірі 5,93% ВВП.

При цьому фінансування потреб сектору безпеки і оборони України передбачити на рівні не менше 267,25 млрд грн, зокрема не менше 233,1 млрд грн — із загального фонду державного бюджету та 14,1 млрд грн — зі спецфонду.

Рішення також передбачає право Кабміну на надання державних гарантій у розмірі 20 млрд грн за кредитами для фінансування програм, пов’язаних з підвищенням обороноздатності та безпеки держави, зокрема гарантії для Міністерства оборони у розмірі 16 млрд грн.

Крім того, РНБО доручила передбачити у держбюджеті на 2021 рік витрати для Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості у розмірі до 0,5% ВВП на виконання державних програм реформування оборонно-промислового комплексу, а також розвитку оборонних технологій.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше в РНБО заявили про створення центру протидії гібридним загрозам.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Сети сообщили о смерти боевика «ЛНР» из Сорокино: его фото

Стало известно, что еще одним пособником российских оккупантов стало меньше. В Сети сообщили о смерти боевика так называемой "ЛНР"...