Зеленський увів у дію санкції щодо 55 російських банків: що відомо

-

Читайте также

Президент України Володимир Зеленський підписав рішення Ради нацбезпеки і оборони від 18 червня про застосування спеціальних економічних обмежувальних заходів проти російських банків, інформує прес-служба Офісу президента.

Під санкціями опинилися 55 російських банків, зокрема ті, що діють на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму. 

Також санкції введені проти трьох осіб – двох росіян-засновників «Севастопольського морського банку» та уродженця Сімферополя – судового приставу так званого «Управління Федеральної служби судових приставів» у окупованому РФ Криму.

Під санкції потрапили: «Сбербанк России», «Газпром Банк», БайкалБанк, Бизнес для Бизнеса, Джаст Банк, так звані «Центральний Республіканський Банк ДНР» та «Державний банк ЛНР», «Севастопольський морський банк», «Банк Москви» та інші.

За рішенням РНБО, щодо банківських установ було застосовано блокування активів, заборона надавати кредити, позики та фінансову допомогу, купівлю цінних паперів тощо.

Санкції було запроваджено на 3 роки.

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим указом, покласти на секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.

Кабінету Міністрів разом зі Службою безпеки та Національним банком наказано забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності санкцій.

Окрім того, Міністерству закордонних справ України наказано поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше Україна ввела санкції проти низки компаній з РФ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...