Зеленський представив нового начальника Головного управління розвідки

-

Читайте также

Вода в Крыму: оккупанты собираются принудительно выкупать источники у частных лиц

Глава оккупационной администрации Крыма Сергей Аксенов поручил принудительно "выкупать" источники воды у частных владельцев. Источники будут отбирать у тех...

Вода в Крыму: Севастополь готовится к жесткой экономии

Глава оккупационной администрации Севастополя Михаил Развожаев заявил о том, что город составляет план экономии воды. Среди прочего, в Севастополе...

Террористы «ДНР» признали СБУ и ГУР «экстремистскими организациями»: подробности

Российская террористическая организация "ДНР", контролирующая часть оккупированной на Донбассе территории Украины, выступила с заявлением о том, что она признает...

Президент Володимир Зеленський представив колективу Головного управління розвідки Міністерства оборони України новопризначеного начальника Кирила Буданова, указ № 308/2020 про призначення якого був підписаний 5 серпня, інформує прес-служба ОПУ.

Президент зазначив, що рівень та фаховість Кирила Буданова не викликають жодних запитань.

«Це офіцер, який пройшов усі сходинки воєнної розвідки, прекрасно знає систему зсередини, є учасником бойових дій з перших днів війни, а отже – це не «кабінетний теоретик», а справжній бойовий офіцер з великим досвідом та великим авторитетом», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави зауважив, що в системі національної безпеки України саме воєнна розвідка є ключовим інструментом для захисту державних інтересів.

«Її основа – це військові професіонали з великої літери. Неодноразово ваші знання, ваш досвід та майстерність підтверджувались як у мирних умовах, так і в часи війни. За останні роки вам вдалося наростити свої спроможності та вийти на новий рівень. Однак ми з вами чудово розуміємо – зупинятися зарано. Попереду ще багато завдань та викликів», – наголосив президент, вручаючи Кирилу Буданову службове посвідчення.

Володимир Зеленський переконаний, що всі ці завдання будуть до снаги новому керівнику відомства.

У свою чергу начальник Головного управління розвідки подякував президенту за довіру. Він наголосив, що у своїй роботі керуватиметься принципом «Честь понад усе».

«Честь понад усе» – ця фраза набагато змістовніша, ніж можна уявити. У неї вкладено фактично все. Це формула перемоги. Це вектор, на який потрібно рівнятися, це сенс, суть і основа, на якій у подальшому будуватиметься робота Головного управління розвідки Міністерства оборони України», – зазначив Кирило Буданов.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони наголосив, що він чітко розуміє поставлені перед ним завдання.

«Для мене та моєї команди пріоритетом є реінтеграція Донбасу та Автономної Республіки Крим. Ми націлені на результат для майбутнього нашої держави», – запевнив Кирило Буданов.

Він зазначив, що Головне управління розвідки Міноборони виконає будь-яке завдання, поставлене вищим керівництвом держави.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, новопризначений начальник ГУР МО України планує реформувати українську розвідку та впроваджувати в ній стандарти НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Коронавирус в РФ: места для больных заполнены на 90%

В России уже заняты почти 90% коек, развернутых для пациентов с новой коронавирусной инфекцией. Общее количество мест составляет 129...

Япония выступила с протестом по поводу учений России на Курильских островах

Япония выразила протест России по дипломатическим каналам в связи с военными учениями, которые во вторник, 29 сентября, стартовали на Курильских островах. Об этом заявил...

Ситуація в зоні ООС: у штабі операції ознайомили з поточними даними. ВІДЕО

Від початку доби 29 вересня по всій лінії розмежування в зоні ООС на Донбасі спостерігається тиша. Порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань...