Запрацював сайт із санкційними списками України: подробиці

-

Читайте также

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) запустила сайт з санкційними списками України.

Перелік осіб, які потрапили під санкції України, можна тепер знайти за адресою sanctions-t.rnbo.gov.ua. У ньому майже 4 тисячі записів з фізичними особами, а також майже 2 тисячі — з юридичними.

Зокрема, на сайті реалізована функція пошуку фігуранта по ПІБ, а також вказується номер президентського указу і його дата, дата народження фігуранта, громадянство, термін дії санкцій, рід діяльності та місце проживання.

Щодо юридичних осіб вказані наступні дані: назва компанії, податковий номер, тип санкцій, термін дії санкцій, юридична адреса і так далі.

Як повідомляла група ІС, посли Євросоюзу погодили включення ще 8 осіб до списку санкцій, до якого входять особи причетні до підриву територіальної цілісності України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

США планируют дипломатический бойкот Олимпиады в Пекине — СМИ

На текущей неделе Администрация США может объявить дипломатический бойкот Олимпиады-2022 в Пекине. Как сообщает телеканал CNN, это решение обсудил «в...