Японія висилає високопоставленого російського дипломата: названо причину

-

Читайте также

Японія висилає з країни високопоставленого російського дипломата після рішення Москви минулого тижня вислати японського дипломата.

Міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаясі у вівторок, 4 жовтня, заявив, що російського консула в північному місті Саппоро буде вислано в рамках відповіді на дії рф.

ФСБ росії у вересні затримала консула генконсульства Японії у Владивостоці Мотокі Тацунорі. Відомство стверджує, що дипломат отримував відомості обмеженого поширення.

Голова МЗС Йосімаса Хаясі назвав затримання дипломата «явним порушенням Віденської конвенції з питань консульських відносин»

Японська сторона заявила, що дипломат не робив жодних протиправних дій. Токіо назвав рішення про висилку японського дипломата «вкрай сумним і абсолютно неприйнятним», а також зажадав від Москви вибачень.

Як повідомляла група ІС, Японія готує новий пакет допомоги Україні, до якого увійдуть високотехнологічні засоби.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

Хакери кремля розсилають листи зі шкідливими лінками від імені Держспецзв’язку

Фахівці Урядової команди реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA фіксують масове розповсюдження електронних листів зі шкідливими посиланнями начебто...