Як раніше не буде: Кулеба заявив про перспективи  відносин України з Білоруссю. ВІДЕО

-

Читайте также

Відносини України з Білоруссю вже не можуть бути такими, якими вони були до цього. Таку думку висловив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі «Прямого».

«Очевидно, що відносини з Білоруссю вже не можуть бути такими, якими вони були до цього. І не лише через масові і системні порушення прав людини в Білорусі, а й через рішення по «вагнерівцям», через те, що Україна в усьому, виявляється, винна. Тобто Росія реально починає там заводити своїх фахівців, а звинувачують Україну. Це недружня політика, і ми не повинні цього терпіти. Моя політика в дипломатії завжди дуже проста: якщо тебе б’ють, ти завжди маєш вдарити у відповідь», — заявив Кулеба.

На минулому тижні Дмитро Кулеба повідомив: «Офіційно заявляю, що всі наші контакти з білоруською стороною заморожені і припинені. Тільки якщо ми переконаємося, що ці контакти не принесуть Україні ні репутаційних, ні моральних втрат, вони будуть відновлені».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Україна залучить $4,5 мільярда гранту від МБРР та Міжнародної асоціацїі розвитку

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про те, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про залучення 4,5 млрд дол. гранту від...