Військові України та Азербайджанської Республіки провели зустріч з питань деокупації. ФОТО

-

Читайте также

6-7 липня, у м. Баку, Азербайджанська Республіка, в рамках реалізації Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони та Збройних Сил України, було проведено робочу зустріч представників юридичних служб збройних сил України та Азербайджанської Республіки.

Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Українську делегацію на переговорах очолював начальник Управління правового забезпечення Генерального штабу Збройних Сил України – начальник юридичної служби Збройних Сил України полковник юстиції Юрій Бобров.
Возможно, это изображение (5 человек, люди сидят и люди стоят)
Під час зустрічі сторонами обговорювалися питання структури і функцій юридичної служби в системі об’єднаного керівництва сектором безпеки, правового забезпечення застосування військ (сил) в ході проведення операцій зі звільнення окупованих територій та участь у цьому процесі юридичного радника. Окрему увагу було приділено питанням дотримання норм міжнародного гуманітарного права та підготовки кадрів для юридичних служб.
Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят и на открытом воздухе)
Також, українською стороною було поінформовано азербайджанських колег про деякі аспекти концепції правового забезпечення об’єднаних операцій та індивідуальної підготовки військовослужбовців за напрямом “Правознавство” по стандартах (підкаталогами завдань) наближеним до стандартів країн-членів НАТО.
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, военная форма и памятник)
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и люди сидят)
Азербайджанська сторона високо оцінила результати діяльності юридичної служби Збройних Сил України та висловила зацікавленість у продовженні подальшої співпраці.
 

Група «ІС» повідомляла, що Президент України розпорядився запустити «Кримську платформу» в рамках деокупації Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

 
загрузка...

Свежее

Вернуть Сталинград: ушедший в политику наемник РФ выступил с первой инициативой

Один из лидеров новой пропутиинской партии «Справедливая Россия — За правду» Захар Прилепин, который воевал на стороне незаконных вооруженных...