Верховний Суд відмовився скасовувати санкції проти «телеканалів Медведчука»

-

Читайте также

У п’ятницю, 19 березня, Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розглянув позов щодо оскарження указу президента України Володимира Зеленського про запровадження санкцій проти нардепа від «ОПЗЖ» Тараса Козака та телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, які йому належать. Про це інформує прес-служба Верховного суду.

19 березня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду завершив розгляд справи № 9901/26/21 за позовом громадянина, який оскаржив Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», відповідно до якого застосовано санкції до низки телеканалів.

Під час розгляду справи суд перевіряв, чи є втрата доступу до інформаційних програм, які транслюють ці телеканали, порушенням прав позивача, гарантованих статями 8, 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Заслухавши у відкритому судовому засіданні пояснення сторін та дослідивши матеріали справи, суд ухвалив рішення, яким відмовив у задоволенні позовних вимог громадянина, йдеться у повідомленні КАС.

Позивач має 30 днів для оскарження рішення суду.

Зазначимо, що на розгляді суду перебувають ще 10 позивних заяв щодо санкційного указу.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Тарас Козак отримав гроші на купівлю телеканалів «112 Україна», ZiK і NewsOne з офшорів цивільної дружини Наталії Лавренюк через банки в Росії та Білорусі.

загрузка...

Свежее

На Донбасі в День пам’яті та примирення вшанували загиблих Героїв. ФОТО

У суботу, 8 травня, в районі проведення операції Об’єднаних сил, в День пам’яті та примирення, вшанували загиблих Героїв. Про...