Верховний представник ЄС розмовлятиме у Москві про Україну та санкції

-

Читайте также

Група депутатів Європарламенту закликала верховного представника ЄС у закордонних справах Жозепа Бореля, аби той під час свого візиту до Росії доніс високопосадовцям з Кремля готовність Європейської співдружності до нових санкцій через ув’язненням опозиційного діяча Олексія Навального на тлі масових арештів у РФ учасників політичних акції, інформує Голос Америки.

Як наголосили депутати, Жозеп Борель не повинен повертатися з Москви з порожніми руками. «Якщо ж він приїде без результатів, то ЄС повинен посилити санкції», — заявила депутат Європейського парламенту Сандра Калніете від імені Європейської народної партії, найбільшої депутатської групи європарламентарів.

Зазначимо, що Жозеп Борель під час свого першого візиту у Москві 4-6 лютого розмовлятиме з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та іншими російськими посадовцями, а також з представниками неурядових кіл.

В офіційному повідомленні зовнішньополітичного відомства ЄС сказано, що «верховний представник зверне увагу на дії Росії в Україні та в інших сусідніх країнах, на важливість подальшого виконання Іранської ядерної угоди, на глобальні дії проти пандемії коронавірусу, на кліматичні зміни тощо».

Нещодавнє отруєння та арешт опозиційного політика Олексія Навального та стурбованість стосовно засадничих свобод і прав людини в Росії загалом також будуть на порядку денному.

Про результати переговорів Жозеп Борель доповідатиме на нараді керівників 27 країн ЄС у березні, які визначатимуться з подальшою стратегією відносин Євросоюзу з Росією.

«Ми, група ЄНП, закликаємо верховного представника Жозепа Бореля на переговорах домагатися негайного і безумовного звільнення Навального, а також звільнення усіх несправедливо затриманих в Росії за те, що вони користувалися своїми правами», — зазначив віце-президент європейської депутатської групи Зіґфрід Муресан.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, верховний представник ЄС з питань закордонних справ та безпеки Жозеп Борель звинуватив російські державні ЗМІ у поширенні неправдивої інформації про вакцини від коронавірусу, зареєстровані в Європі та США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

ВСУ примут участие в многонациональных учениях НАТО «Защитник Европы»

Украинские военнослужащие примут участие в некоторых мероприятиях во время многонациональных учений Defender Europe-21, которые начались с проведения десантирования американских...