Верховна Рада звернулася до Європарламенту стосовно членства України в ЄС

-

Читайте также

Депутати Верховної Ради підтримали заяву «Про пріоритетні питання інтеграції України в ЄС» на пленарному засіданні в п’ятницю, 8 жовтня. В тексті міститься заклик до Європарламенту та парламентів інших держав Євросоюзу підтвердити перспективу членства України в ЄС, повідомляє у ZN.UA.

«Верховна Рада України підтверджує стратегічний курс України на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі, закріплений в Конституції України; закликає до визнання перспективи членства України в ЄС відповідно до статті 49 Договору про Європейський Союз», — йдеться в документі.

У Раді також закликають до далекоглядного підходу до переговорів щодо членства з урахуванням взаємного інтересу в інтеграції України до спільного ринку ЄС.

«Верховна Рада… закликає Європейський парламент негайно розглянути на пленарній сесії і вжити заходів для заборони проєкту «Північний потік — 2″ як такого, що суперечить нормам Третього енергетичного пакета ЄС, принципам Енергетичного співтовариства і становить ризики для енергетичної безпеки Європи», — йдеться в заяві.

Також у документі наголошується на необхідності спільного діалогу України та ЄС в питанні безпеки та оборони. Йдеться там й про залучення нашої країни до Програми постійного структурованого співробітництва ЄС (PESCO) і співпраці з питань посилення військової мобільності й кібербезпеки.

Крім цього, Євросоюз закликають посилити санкції проти Росії.

Як повідомляла група ІС, посли Євросоюзу домовилися підтвердити гарантії майбутнього членства шести балканським країнам на саміті ЄС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Я бачив віру та подяку українців»: заява патріарха Варфоломія про відвідини України

Вселенський патріарх Варфоломій І розповів про свої почуття та думки стосовно свого нещодавнього візиту до України. Про це йдеться...