Верховна Рада України визнала незаконними вибори до Держдуми Росії

-

Читайте также

Депутати Верховної Ради України 22 вересня підтримали заяву щодо невизнання результатів виборів до Держдуми Росії. Рішення підтримали 322 народних депутата.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

«У заяві наголошується на порушеннях державою-окупантом норм міжнародного гуманітарного права, зокрема залучення до голосування громадян України з незаконно виданими паспортами Російської Федерації, переміщення населення держави окупанта на тимчасово окуповані території України та неконтрольований процес перетину міжнародно визнаного державного кордону України», – мовиться у повідомленні на сайті парламенту.

Цією постановою Рада визнала російські вибори незаконними, а Держдуму нелегітимною. Українські парламентарі також звертаються до міжнародної спільноти зі закликом «надати оцінку фальсифікованим виборам та фактам незаконного голосування».

У Росії рішення українських депутатів поки не коментували.

Як повідомляла група «ІС», після російських «виборів» у Криму СБУ відкрила кримінальне провадження.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Президенты Азербайджана и Турции открыли аэропорт в деоккупированном Физули. ВИДЕО

В рамках однодневного визита президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган принял участие в открытии международного аэропорта Физули. Во вторник, 26 октября,...