В ОП повідомили про перспективу підписання безпекових домовленостей між Україною та США

-

Читайте также

Вже у липні під час ймовірного візиту президента Володимира Зеленського до Вашингтона Україна та США можуть підписати низку безпекових документів. Про це повідомив заступник глави Офісу президента Андрій Сибіга в інтерв’ю «ЄП».

«Відбулося установче засідання робочої групи для належної підготовки візиту президента України до США. Ми обговорили низку угод, які є на порядку денному та мають бути підписані під час цього візиту. І частина цих угод стосується політико-безпекового блоку», — зазначив Сибіга.

Він відмовився уточнювати очікуваний зміст угод, пояснивши, що переговори ще тривають.

«Документи в політико-безпековому блоці і у військово-технічному співробітництві є на порядку денному. Але давайте ми це залишимо для двосторонніх переговорів та фіналізації відповідних домовленостей», — зазначив заступник глави ОП.

За його словами, візит Зеленського до Білого дому має чітке спрямування результативності – «від політико-безпекового до економіки, до співробітництва у сфері екології і щодо всіх інших питань нашого двостороннього порядку денного».

«Ми ставимо амбітні цілі. Ми дуже сподіваємося, що попри стислі терміни підготовки візиту – а це кінець липня – всі необхідні підготовчі заходи будуть здійснені на належному рівні», — додав Сибіга.

Як повідомляла група ІС, Джо Байден заявив про готовність відповісти на сучасні виклики з боку Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Російських школярів змушують писати шаблонні листи для солдатів. ФОТО

Російська влада продовжує створювати нереальну картинку війни для своїх громадян. Елементом цієї гри стали навіть діти, яких примушують бути...