В ОП повідомили про перспективу підписання безпекових домовленостей між Україною та США

-

Читайте также

Вже у липні під час ймовірного візиту президента Володимира Зеленського до Вашингтона Україна та США можуть підписати низку безпекових документів. Про це повідомив заступник глави Офісу президента Андрій Сибіга в інтерв’ю «ЄП».

«Відбулося установче засідання робочої групи для належної підготовки візиту президента України до США. Ми обговорили низку угод, які є на порядку денному та мають бути підписані під час цього візиту. І частина цих угод стосується політико-безпекового блоку», — зазначив Сибіга.

Він відмовився уточнювати очікуваний зміст угод, пояснивши, що переговори ще тривають.

«Документи в політико-безпековому блоці і у військово-технічному співробітництві є на порядку денному. Але давайте ми це залишимо для двосторонніх переговорів та фіналізації відповідних домовленостей», — зазначив заступник глави ОП.

За його словами, візит Зеленського до Білого дому має чітке спрямування результативності – «від політико-безпекового до економіки, до співробітництва у сфері екології і щодо всіх інших питань нашого двостороннього порядку денного».

«Ми ставимо амбітні цілі. Ми дуже сподіваємося, що попри стислі терміни підготовки візиту – а це кінець липня – всі необхідні підготовчі заходи будуть здійснені на належному рівні», — додав Сибіга.

Як повідомляла група ІС, Джо Байден заявив про готовність відповісти на сучасні виклики з боку Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В ОП повідомили про перспективу підписання безпекових домовленостей між Україною та США

Вже у липні під час ймовірного візиту президента Володимира Зеленського до Вашингтона Україна та США можуть підписати низку безпекових...