В Офісі Президента обговорили з експертами стратегічного рівня безпекову ситуацію навколо України

-

Читайте также

Заступник керівника Офісу Президента України і Група іноземних радників обговорили безпекову ситуацію навколо України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

До роботи Групи залучено експертів стратегічного рівня зі США, Литовської Республіки, Великої Британії, Канади, Республіки Польща та Федеративної Республіки Німеччина.

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець провів відеоконференцію з Групою іноземних радників з питань оборонної реформи в Україні, під час якої було обговорено низку питань щодо реформи Міністерства оборони України та вдосконалення обороноздатності Збройних Сил України.

Роман Машовець поінформував іноземних колег про безпекову ситуацію на сході й навколо нашої держави та про прогнози щодо її розвитку. Заступник керівника Офісу Президента наголосив, що Російська Федерація зосередила вздовж українського кордону збройне угруповання, яке готове до застосування сили проти нашої держави. За словами Романа Машовця, Росія провела низку навчань, спрямованих проти України. Крім того, РФ використовує територію Білорусі для можливого розширення агресії.

Учасники відеоконференції докладно обговорили практичні аспекти оборонної реформи в Україні та домовилися продовжити активний діалог.

Як повідомляла група «ІС», Росію ізолюють від світу в разі подальшої агресії проти України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

У районі Сватового для окупантів визріває чергове «непросте рішення»

Командування російських окупантів усвідомлює, що так само, як на правобережній частині Херсонщини, в районі Сватового їм найближчим часом доведеться...